DUYURULAR

HYUNDAİ ASSAN TEKNİSYENLERİNDEN ÜSTÜN BAŞARI.

Hyundai Assan, satış sonrası hizmetlerindeki iddiasını, Kore de gerçekleştirilen servis
teknisyenleri yarışmasında ödül alarak kanıtladı.

Tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye de de Satış ve Satış Sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini birinci hedef olarak benimseyen Hyundai, iki yılda bir düzenlenen Hyundai Dünya Teknisyenler Olimpiyatı nı Güney Kore’de gerçekleştirdi.
Bu yıl on ikincisi düzenlenen yarışmaya Türkiye adına katılan İzmir Hyundai Kavuklar ın deneyimli teknisyeni Özdemir Yapar, üstün başarı göstererek Hyundai müşterilerinin araçlarının güvenilir ellerde olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu. Toplam 53 ülkeden 72 teknisyenin katılımıyla, Güney Kore’nin başkenti Seul’de gerçekleştirilen yarışmada, Özdemir Yapar elektrik dalında dünya üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.
Özdemir Yapar, geçtiğimiz Ağustos ayında, Hyundai Akademi Müdür Yardımcısı Önder Özdemir yönetiminde ülkemizde gerçekleştirilen Ulusal Teknisyenler Olimpiyatı nda da Türkiye birincisi olmuştu.

Yarışmada dünya klasmanında birinciliği Avusturalya, ikinciliği Amerika ve üçüncülüğü ise Rusya temsilcileri kazandı. Hyundai Dünya Teknisyenler Olimpiyatı nda katılımcılara, Yazılı sınav, Motor İşletim Sistemi, Elektrik Sistemi, Şase Sistemi ve genel değerlendirme olmak üzere toplam beş kategoriden oluşan bir sınav uygulandı.

NEREDE

Kısıklı Cad. No:73 Altunizade - Üsküdar - İstanbul
T : 0216 422 30 40

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09:00 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 17:00
Pazar: 11:00 - 17:00

Servis

Haftaiçi: 09:00 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 17:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU